Mamamodna.pl

Może zacznę od tego, że nie panikuj, nie każę Ci zostawiać miesięcznego malucha na godzinę samego w domu, abyś mogła w tym czasie oddać się rozpustom, czyli wyskoczyć do Biedry na szybkie zakupy. Pomimo że wiem, że zostawiłem moją córkę i mój związek za sobą, biorę za to odpowiedzialność. Zawsze jednak wierzyłem, że razem zbudowaliśmy gdzieś coś dobrego i, że ta druga stronie nie może być skończonym złem i padliną ludzką, tylko dlatego, że związek nam się przestał układać. I chociaż wiem, że takich ojców nazywa się skuelami, pimi, eunuchami, cmi, to nie do końca się z tym zgadzam. Uważam, że nawet najgorsi ojcowie alkoholicy dają swoim dzieciom jakąś energię. Odnośnie moich relacji z córką, ona ma już 19 lat, więc te sprawy będę załatwiał z nią. Nie wypowiadam się w sieci, jedyny głos zabiera Sylvia L. Sprawy są na drodze sądowej. Zależy mi na tym, żeby to uregulować - przekonuje Glaca.
- Faktycznie, koty to urodzeni mordercy. Poluj± na gryzonie i m³ode ptaki, a tak¿e wiewiórki czy drobne ssaki. To w³a¶nie dla dobra ¶rodowiska nie powinni¶my wypuszczaæ z domów swoich pupili - zgadza siê dr hab. Tadeusz Kaleta. Je¿eli mamy tak± mo¿liwo¶æ, w ogrodzie czy na balkonie mo¿emy zbudowaæ koci± wolierê, mo¿na te¿ spróbowaæ spacerów na smyczy. Jedno jest pewne: kot nie bêdzie nieszczê¶liwy tylko dlatego, ¿e nie opuszcza mieszkania.
W liście cytowanym przez Dorotę Zawadzką internautka skarży się na nieodpowiednie zachowanie matki, która pozwoliła, by jej three-letnie dziecko wypróżniało się na środku alejki w centrum handlowym. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy albo podania źródła. Wiem jedynie, że bardzo bym chciała znów zacząć tworzyć. Pewne jest też, że nie na taką skalę jak kiedyś, gdyż zwyczajnie wypadłam z obiegu. Chciałabym jednak, stworzyć coś na kształt pamiętnika, gdyż jest to niesłychanie piękna pamiątka i szansa na zachowanie wspomnień. Bo pamięć niestety jak wiadomo - ulotna wiecej informacji .
W myśl art. 186 kodeksu pracu, pracownik zatrudniony co najmniej 6 miesięcy ma prawo do urlopu wychowawczego w wymiarze do 3 lat w celu sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem, nie dłużej jednak niż do ukończenia przez nie four roku życia. Tak, najnormalniej byłoby gdyby się na widok tego cycka podniecił. Ludzie niestety przenoszą własne zabobony i problemy psychuiczne na dzieci, a jak ktoś ich nie ma, to od razu ejst dla nich nienormalne.
Z całym szacunkiem ale chyba nie jest… właściwie jaki był cel merytoryczny tego artykułu? Co konkretnego miał przekazać mamom małych dzieci? Jakiś totalny misz-masz… i wypowiedź „eksperta-logopedy” totalnie niespójna z dzisiejszymi zaleceniami. Jako specjaliści należy przekazywać wiedzę wg jej najnowszych doniesień, a nie jakieś pseudo-porady. To, że dziecko po 12 m-cu życia, czy nawet wcześniej, zaczyna już żuć i jadać wszystko, nie oznacza, że to „WSZYSTKO” daje wartości jakie są w mleku mamy… radzę doczytać - badania ewidentnie wskazują jak dobre i ważne jest kobiece mleko także po roku czy nawet po 2 r.ż.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *